Nedělní výlet pěšky nebo na kole.

Výlet je určen pro jednotlivce, pejskaře, maminky s kočárky,  rodiny, kamarády i neznámé, kteří se na této akci mohou seznámit. Prožijte prosím tuto akci v klidu, pohodě a radosti.

Program před 16:00 představuje navštívení Ranče před samotným výletem (pokud neberete výlet jen navštívení ranče), vypsání registračního listu a vyzvednutí cestovatelského listu. Cestovatelský list můžete cestou vyplňovat podle vašich zážitků z cesty. Trasu si můžete vybrat z námi navrhovaných tras nebo si můžete vybrat trasu vlastní. Předpokládáme větší skupinku, která odstartuje společně pro turisty v 10:00 a pro cyklisty v 10:15. Pokud v tento termín nepřijdou všichni, nevadí. Stále můžete v průběhu dne se na trasu vydat. Ale je větší pravděpodobnost, že půjdete sami, pokud s někým nejste domluveni. Tempo si každý určuje sám.

Jakmile cestu splníte a zbývá vám nějaký čas do 16:00, máte volný program.

V 16:00 začíná odpolední program.

Bude zapálen oheň, kde si můžete opéct párky, měla by také hrát muzika. Od 16:05 začnou před rančem závody na koloběžkách. Na začátku budou závodit děti a později předpokládáme závod mezi rodiči, případně závody rodičů s dětmi.Pozvanka-lic

Kde najdete Ranč u MAWISáka:

Nachází se mezi hlavní Fryčovickou cestou, Trnavskou cestou, řekou Ondřejnicí a ulici Luční.

GPS souřadnice:

49°41’30.764″N, 18°13’32.326″E

Odkaz na mapku ZDE

Ranc-umisteni

Navrhované trasy:

Cesta kolem trnavského bazénu, přes Březiny do Staré Vsi nad Ondřejnicí a po cyklistické stezce zpátky do Brušperku.

Přibližná délka trasy: 8,3 km

Odkaz na internetové stránky ZDE: Cesta-Trnavka-Breziny-Stara_Ves-Cisticka

Cesta kolem kapličky sv. Marka, Březiny, Stará Ves nad Ondřejnicí, Krmelín, Oprechtice, důl Staříč II, přehrada, Borošín

Přibližná délka trasy: 18,19 km

Odkaz na internetové stránky ZDE:

 Cesta-Marek-Breziny-Stara_Ves-Krmelin-Oprechtice-dul-Borosin